BUX 138797.87 -0,5 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leszerelési hullám a rendőrségnél

2004. július 2. péntek, 09:04

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Magasabb lesz a nyugdíja a most távozó rendőröknek, mint amennyi a fizetésük volt, ezért választották több mint háromszázan a nyugdíjba vonulást az ORFK szervezeti átalakítása kapcsán - értesült a Népszava. A távozó rendőrök arányát azonban meglehetősen alábecsülték, a rendőri vezetést váratlanul érte a tömeges rendőri távozás. Ez pedig a tegnap óta új szervezeti formában működő Nemzeti Nyomozó Iroda és Rendészeti Biztonsági Szolgálat állományára ró pluszterheket, nincs ugyanis honnan pótolni a hirtelen keletkezett hiányt.(NSZ 1., 12. old., MH 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet