Az idei első negyedévben a Tisza-tóhoz ellátogató vendégek száma 24 százalékkal emelkedett a tavalyi év hasonló időszakához képest - tájékoztatta a Népszabadságot Szendy Mónika, a Magyar Turizmus Rt. tiszafüredi marketingirodája megbízott igazgatója. Ez itt eltöltött vendégéjszakák száma ugyanezen viszonylatban 47,8 százalékos emelkedést mutat. (Nszab, 11. old.)
