BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Telefontarifa-csökkenés helyett jogviták

2004. június 30. szerda, 09:35

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Bár a Nemzeti Hírközlési Hatóság közelmúltbeli határozatai nyomán a telefontársaságok június 15-től egymást közt már olcsóbban számolják el a hálózatukba érkező hívásokat, a fogyasztók ebből még nem éreznek semmit. A szolgáltatók azért várnak a lakossági tarifa mérséklésével, mert a csökkentésről szóló hatósági döntést több cég is megtámadta, így még nem tudni, mikor és mennyivel lesz majd olcsóbb a telefonálás - derül ki a Népszabadság összeállításából. Pataki Dániel, az NHH elnöke arra számít, hogy a nagykereskedelmi összekapcsolási díjak csökkenése már augusztusban megjelenik a telefontarifákban. (Nszab., 15. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet