Július 1-jétől közel hétszáz takarékszövetkezeti fiókban is lehet igényelni Széchenyi-kártyát, miután a Takarékbank Rt. megegyezett a programot működtető KA-VOSZ Rt.-vel a kibocsátásról. A kártyák eddig csak az OTP, az Erste/Postabank és az MKB hálózatában voltak elérhetők. A Széchenyi plasztikból eddig 16,7 ezer darabot bocsátottak ki, a folyamatban lévő igénylések száma pedig eléri az 1600-at. Július elsejétől a Széchenyi-kártya újdonsága lesz az is, hogy a legalább egyéves kártyamúlttal rendelkező ügyfelek 10 millió forintos hitelkeretet is igényelhetnek. (NG 5. old., NSZ, 5. old., MH, 10. old., VG 4. old.)
