Az egész világra kiterjedő távközlési hálózatokkal kapcsolatos szolgáltatóközpontot létesít hazánkban az Ericsson. A vállalat Magyarországon jelenleg 550 főt alkalmaz a kutatás-fejlesztés területén. Az új központ hónapokon belül felállhat és várhatóan több mint száz főt foglalkoztat majd. (NSZ jún. 19., 10. old., MH jún. 19-20., 9. old., VG jún. 21., 10. old., NG jún. 21., 5. old.)
