BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyarországon erősít az Ericsson

2004. június 21. hétfő, 08:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az egész világra kiterjedő távközlési hálózatokkal kapcsolatos szolgáltatóközpontot létesít hazánkban az Ericsson. A vállalat Magyarországon jelenleg 550 főt alkalmaz a kutatás-fejlesztés területén. Az új központ hónapokon belül felállhat és várhatóan több mint száz főt foglalkoztat majd. (NSZ jún. 19., 10. old., MH jún. 19-20., 9. old., VG jún. 21., 10. old., NG jún. 21., 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet