BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeptembertől üzemel a gyáli Tesco-központ

2004. június 15. kedd, 09:28

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tervek szerint szeptembertől üzemel a Tesco-Globál Áruházak Rt. gyáli, 27 ezer négyzetméteres frissáru-disztribúciós bázisa. Eddig a beszállítók közvetlenül az áruházakba vitték az árut, így előfordult, hogy a megrendelést egy-két napos csúszással teljesítették. A határidő be nem tartását a jövőben a Tesco nem fogadja el. Az új létesítménybe az árkedvezményes termékek beraktározhatók az akció kezdete előtt, hogy ne fogyjanak el a termékek a szállítói közömbösség miatt. Ilyen disztribúciós központ még nem épült Kelet-Európában, a Tesco hazánkban teszteli a bázis hatékonyságát, s ha beválik, hasonló létesítményeket épít a környező országokban. (NG 9. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet