Háromszáz embernek adhat munkát hamarosan az a nyíregyházi cipőgyár, amelyet két évvel ezelőtti felszámolása után most állami segédlettel indított újra a helyi illetőségű Start Rehabilitációs Vállalat. A cég által pályázaton elnyert 180 millió forintból hamarosan 200 olyan munkás is dolgozhat a gyárban, akik korábban regisztrált munkanélküliek voltak. Az alapvetően bérmunkát végző üzemben főként csökkent munkaképességű emberek dolgozhatnak. (NSZ jún. 12., 4. old., NG jún. 14., 5. old., VG jún. 14., 5. old.)
