Magyarország kezd felzárkózni Európa déli államaihoz az egy főre jutó légkondíciók számát tekintve. A nagyobb műszaki áruházak tavaly megduplázták klímaeladásaikat, de ígéretesnek látszik a most induló klímaszezon is. A növekvő népszerűség magyarázata, hogy nyaraink egyre forróbbak, a klímák ára pedig egyre alacsonyabb. Jelenleg 50-60 ezer forintért be lehet szerezni egy berendezést. (Nszab, 1. old.)
