Televíziós hálózatot építene az ESMA Spanyol-Magyar Reklám Kft. A HVG értesülései szerint a közterületi reklámpiacon tevékenykedő cég megvásárolná az MSZP közeli regionális tévéhálózat szervezőjeként ismert Pan-Am Média Kft.-t. Klupács Sándor, az ESMA stratégiai igazgatója elmondta: az üzlet értékét nem elsősorban a Pan-Am megvásárlása jelenti, hanem a tervezett fejlesztések. Az egyes városi stúdiókat optikai kábellel kötnék össze, s ezzel kapcsolatban már meg is kezdték a tárgyalásokat a Matávval. A beruházás 2 milliárd forintba kerülne. (VG 11. old.)
