Az önkormányzati tulajdonú Vitka Városüzemeltetési Kht. 633 millió forintos beruházásában gyógy- és welnessfürdő épül Vásárosnaményban. A programot a GKM 250 millió, a Miniszterelnöki Hivatal 66,8 millió forinttal támogatja. Az építkezés várhatóan jövő év végére fejeződik be. (MH 10. old., VG 9. old.)
