A kormány az Egészségügyi Fejlesztési Hitelprogram keretében 25 milliárd forintos keretet biztosít privatizációs célú felhasználásra - jelentette be Kökény Mihály egészségügyi miniszter a tegnapi kormányülést követően.Az egészségügy területén dolgozók várhatóan ősztől férhetnek hozzá a forintalapú, maximum 15 éves lejáratú kedvezményes hitelhez, melynek kamata a jelenlegi piaci kamat fele.(NSZ 3. old., MH 5. old.)
