BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

25 milliárd egészségügyi privatizációra

2004. június 10. csütörtök, 09:16

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormány az Egészségügyi Fejlesztési Hitelprogram keretében 25 milliárd forintos keretet biztosít privatizációs célú felhasználásra - jelentette be Kökény Mihály egészségügyi miniszter a tegnapi kormányülést követően.Az egészségügy területén dolgozók várhatóan ősztől férhetnek hozzá a forintalapú, maximum 15 éves lejáratú kedvezményes hitelhez, melynek kamata a jelenlegi piaci kamat fele.(NSZ 3. old., MH 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet