BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Parkolás: elkékül a mikulászacskó

Kékre változik a gépkocsik büntetésének csomagolása a Centrum Parkoló Rendszer Kft.-hez tarozó fővárosi kerületekben - jelentette az MTI.

2003. május 12. hétfő, 09:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A színváltoztatással azt szeretnék elkerülni, hogy a más körzetekben megbüntetett autósok a Centrumnál reklamáljanak. Az új csomagolásban a felszólításon és a pótdíj befizetésére szolgáló csekken kívül információs kártyát is kézhez kapnak az autósok, amelyből kiderül, hova kell fordulniuk, ha szerintük indokolatlan volt a bírság. A továbbiakban emellett a parkolóőröknek 3-4 perces türelmi időt kell adniuk a jegyvásárlásra - derül ki a társaság közleményéből.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet