A színváltoztatással azt szeretnék elkerülni, hogy a más körzetekben megbüntetett autósok a Centrumnál reklamáljanak. Az új csomagolásban a felszólításon és a pótdíj befizetésére szolgáló csekken kívül információs kártyát is kézhez kapnak az autósok, amelyből kiderül, hova kell fordulniuk, ha szerintük indokolatlan volt a bírság. A továbbiakban emellett a parkolóőröknek 3-4 perces türelmi időt kell adniuk a jegyvásárlásra - derül ki a társaság közleményéből.
