Átadták az ideiglenes Corvin sétányt Budapesten, a VIII. kerületben. Az avatáson jelen volt Demszky Gábor főpolgármester, Csécsei Béla kerületi polgármester és Futó Péter, a beruházó cég elnöke. A főpolgármester hangsúlyozta: ez a beruházás kiemelkedik a többi fővárosi fejlesztés közül. Futó Péter elmondta: egy olyan város lesz a városban, ahol komoly üzleti negyed alakul ki, több mint háromezer lakás épül, és itt lesz a főváros egyik legszebb sétánya. (NSZ, 4. old.)
