BUX 138954.79 -0,39 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb autópláza épül

A budaörsi Budaparkban tegnap letették az ország első autó-bevásárlóközpontjának alapkövét - írja a Népszava. (Azt nem tudni, miben lesz ez az első, hiszen már egy ideje működik Budapesten a Csiki-Bege Autoplaza. - a szerk.)

2006. május 5. péntek, 08:13

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A 8 ezer négyzetméteres, kétszintes 'kereskedői kirakat' legkésőbb októbertől fogadja az ügyfeleket, akik össze tudják majd hasonlítani a magyarországi vezető autó- és motormárkákat, és lehetővé válik számukra a folyamatosa hitelügyintézés, és az azonnali elbírálás. Az Autobahn Gépjármű Kereskedelmi Központ 2,2 milliárdos beruházását az OTP finanszírozza, a megtérülési idő mintegy 10 év. (NSZ, 10. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet