BUX 138954.79 -0,39 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Dőlnek az előfizetők a DigiTV-hez

Április végéig 30 ezer előfizetői szerzett a február közepén startolt DigiTv.

2006. május 5. péntek, 08:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A romániai bejegyzésű RDS-RCS konzorciumhoz tartozó EMKTV ügyvezető igazgatója azt mondja, elsősorban vidéken taroltak, ahol a szolgáltatóknak nem érte meg a kábeleket lefektetni. A cég év végére 70 ezer előfizetővel számol, meglehet azonban, hogy ők nem nézhetik majd a tv2 adását, a kereskedelmi csatorna ugyanis bejelentette, hogy előfizetőnként havi egy eurót kér a DigiTV-től. Ezt az összeget a 'fapados' tévé sokallja, és legfeljebb 60 forintot fizetne. MH, 14. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet