A romániai bejegyzésű RDS-RCS konzorciumhoz tartozó EMKTV ügyvezető igazgatója azt mondja, elsősorban vidéken taroltak, ahol a szolgáltatóknak nem érte meg a kábeleket lefektetni. A cég év végére 70 ezer előfizetővel számol, meglehet azonban, hogy ők nem nézhetik majd a tv2 adását, a kereskedelmi csatorna ugyanis bejelentette, hogy előfizetőnként havi egy eurót kér a DigiTV-től. Ezt az összeget a 'fapados' tévé sokallja, és legfeljebb 60 forintot fizetne. MH, 14. old.)
