BUX 139877.87 0,18 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felesleges az új MNB-központ?

2004. szeptember 6. hétfő, 07:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jórészt felesleges és költséges beruházásnak tartja az új logisztikai központ megépítését az MNB felügyelőbizottsága. A Budapest külvárosába tervezett, 12 milliárd forintból létesülő épületben helyeznék el a pénzverdét is, amelyre az euró bevezetése után várhatóan már nem is lesz szükség. Szakértők szerint a pénztárolást átvehetnék a vidéki igazgatóságok is, az informatikai rendszert pedig Székesfehérvárra lehetne költöztetni. (MH szept. 4-5., 12. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet