Jórészt felesleges és költséges beruházásnak tartja az új logisztikai központ megépítését az MNB felügyelőbizottsága. A Budapest külvárosába tervezett, 12 milliárd forintból létesülő épületben helyeznék el a pénzverdét is, amelyre az euró bevezetése után várhatóan már nem is lesz szükség. Szakértők szerint a pénztárolást átvehetnék a vidéki igazgatóságok is, az informatikai rendszert pedig Székesfehérvárra lehetne költöztetni. (MH szept. 4-5., 12. old.)
