Bükkösd környéki, de külföldi falvakkal is tárgyal a Strabag arról, hol építhetné fel cementüzemét, amelynek létesítését a bükkösdiek leszavazták a közelmúltban. A kiszemelt, jelenleg is üzemelő kőbányában 50 évre elegendő mészkő termelhető ki. Új helyszínként szóba került Hetvehely, Boda és Kővágószőlős is. A tervezett beruházás értéke meghaladja a 25 milliárd forintot. (VG 6. old.)
