BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem tett le a cementgyárról a Strabag

2004. augusztus 23. hétfő, 08:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Bükkösd környéki, de külföldi falvakkal is tárgyal a Strabag arról, hol építhetné fel cementüzemét, amelynek létesítését a bükkösdiek leszavazták a közelmúltban. A kiszemelt, jelenleg is üzemelő kőbányában 50 évre elegendő mészkő termelhető ki. Új helyszínként szóba került Hetvehely, Boda és Kővágószőlős is. A tervezett beruházás értéke meghaladja a 25 milliárd forintot. (VG 6. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet