A közeljövőben több ipari park cím visszavonását tervezi a GKM. A minisztérium ott fontolgat ilyen lépést, ahol nem teljesítik a szerződéses kötelezettségeket, többek között az adatszolgáltatást. A 165 ipari parkban tavaly 11 ezerrel fővel emelkedett a dolgozói létszám, csökkent ugyanakkor az árbevétel és az exportteljesítmény. Jövő keddig nyújthatók be pályázatok a GKM-hez újabb ipari park, illetve integrátor ipari park címek elnyerésére. (VG 1., 5. old.)
