BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megindult az első PPP-kollégium építése Debrecenben

2004. június 10. csütörtök, 09:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A pályázaton kiválasztott Hunép Rt. megkezdte a PPP-rendszerű beruházás keretében megépülő debreceni kollégium kivitelezését. A társaságnak 2005. július 25-ig kell átadnia a bruttó 4 milliárd forintos költséggel megépített létesítményt. Az üzemeltetés ezt követően a Hunépnél marad, a kollégium tulajdonjoga pedig a 24 éves futamidő lejártával átszáll az államra. A diákok által fizetendő üzemeltetési díj súlyozott átlaga 16 268 forint lesz. (NG 8. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet