A felszín alatti vizekkel, vagyis a magyar termálkinccsel reklámozza hazánkat jövőre a Magyar Turizmus Zrt. A cég lehetőségeit jócskán növeli, hogy az ideinél jóval több jut turizmusmarketingre a 2011-es évben. A turisztikai célelőirányzat várhatóan 8,7 milliárd forintra rúg, majd - ez duplája az idei keretnek. Ebből 6,5 milliárdot kap az MT, 0,5 milliárd jut az uniós elnökséggel kapcsolatos feladatokra és 300 millió a légi beutazóturizmust ösztönző marketingalapra. (Ez utóbbiból a budapesti mellett a debreceni és sármelléki reptér forgalmának növekedését akarják elősegíteni.)
