Várhatóan megvásárolhatja a miskolci önkormányzat az MVM-től a Miskolci Fűtőerőmű (Mifű) Kft. többségi tulajdonát - mondta Szívós Judit szóvivő az MTI-Ecónak. A kormány ugyanis felkérte a pénzügyminisztert, közölje az MVM vezérigazgatójával: "ha egy befektető érdekei szembekerülnek egy város érdekeivel, akkor elsősorban az utóbbira kell tekintettel lenni".
