BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégis Miskolcé a fűtőerőmű?

2008. április 8. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Várhatóan megvásárolhatja a miskolci önkormányzat az MVM-től a Miskolci Fűtőerőmű (Mifű) Kft. többségi tulajdonát - mondta Szívós Judit szóvivő az MTI-Ecónak. A kormány ugyanis felkérte a pénzügyminisztert, közölje az MVM vezérigazgatójával: "ha egy befektető érdekei szembekerülnek egy város érdekeivel, akkor elsősorban az utóbbira kell tekintettel lenni".

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet