BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

DISZTRIBÚCIÓS KÖZPONT DEBRECENBEN

2007. november 26. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A National Instruments (NI) a múlt héten adta át hivatalosan is új, nemzetközi disztribúciós központját, amellyel a debreceni leányvállalat a multinacionális cég logisztikai központjává vált. A vállalat 2006 óta itt működteti az európai disztribúciós központját, mostantól viszont már közvetlenül Debrecenből viszik az NI-termékeket az amerikai, európai és egyes ázsiai országokba is. Az átadott új raktár több mint 2000 négyzetméter alapterületű, és naponta hozzávetőleg 1500 csomagot szállítanak ki innen. Az amerikai anyacég még 2001-ben döntött úgy, hogy egy zöldmezős beruházás keretében gyártási kapacitásának jelentős részét Magyarországra telepíti. A debreceni leányvállalat mára a National Instruments hardvertermékeinek közel 90 százalékát állítja elő.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet