BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Százhúszmilliós LG-beruházás

2007. július 5. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnap délelőtt hivatalosan is megnyitotta kapuit Közép-Európa első klímatechnikai továbbképző központja, amelyet az LG Electronics Magyar Kft. Magyarország és a régió szakemberei számára hozott létre. Az intézmény ingyenes posztgraduális képzést biztosít elsősorban tervezőmérnökök és klímaipari szakemberek számára. A mintegy 130 millió forintos beruházással létrehozott, 320 négyzetméteres központ a Magyar Mérnöki Kamara által elismert képzést is nyújt. Az intézmény főként épületgépész-tervezők, klímatechnikai vállalkozók, építészek, beruházók és kereskedők, illetve szakirányú egyetemi és főiskolai hallgatók jelentkezésére számít.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet