Tegnap délelőtt hivatalosan is megnyitotta kapuit Közép-Európa első klímatechnikai továbbképző központja, amelyet az LG Electronics Magyar Kft. Magyarország és a régió szakemberei számára hozott létre. Az intézmény ingyenes posztgraduális képzést biztosít elsősorban tervezőmérnökök és klímaipari szakemberek számára. A mintegy 130 millió forintos beruházással létrehozott, 320 négyzetméteres központ a Magyar Mérnöki Kamara által elismert képzést is nyújt. Az intézmény főként épületgépész-tervezők, klímatechnikai vállalkozók, építészek, beruházók és kereskedők, illetve szakirányú egyetemi és főiskolai hallgatók jelentkezésére számít.
