BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

IBM–Oracle központ Budapesten

2006. június 22. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megnyitotta Budapesten első közép-európai kompetenciaközpontját az IBM Magyarország és az Oracle Hungary: a centrumot több mint 3 millió dollár értékű hardverrel és szoftverrel, illetve informatikai alkalmazással szerelték fel – írja az MTI-Eco. A két cég képviselője sajtótájékoztatóján elmondta: a központ lehetőséget nyújt az ügyfeleknek például arra, hogy a legfejlettebb technológiát kipróbálva modellezzék saját tevékenységüket. Balogh Attila, az IBM Magyarország igazgatója szerint a beruházás nem térül meg gyorsan, de mivel a magyar piac is érett szakaszába fordult, újabb lehetőséget kell nyújtani a meglévő és potenciális ügyfeleknek az új technológiák kipróbálására. A befektetés annak révén térül meg, hogy az ügyfelek megvásárolják a bemutatott, illetve kipróbált technológiát és alkalmazásokat. A központban öten dolgoznak, illetve az Oracle is delegál munkatársakat, ha az ügyfél igényli. A központot részben azért is hozták létre, mert a két cég korábban közös értékesítési stratégiát dolgozott ki, s közösen kínálja termékeit a kis- és közepes vállalkozásoknak.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet