Megkezdte 1,5 milliárd forintból megvalósuló, 50 embert foglalkoztató oroszlányi festékgyárának építését a japán Musashi – írta az MTI-Eco. Mivel a tokiói központú cég termékeit Európában több mobiltelefont és szórakoztatóelektronikai cikket gyártó vállalat is felhasználja gyártmányai színezésére, a vállalatvezetés úgy döntött, hogy beruház a térségben – mondta Lazók Zoltán, a beruházásnak helyet adó ipari parkot fejlesztő cég vezérigazgatója. A befektetők korábban több ipari parkot is felkerestek, s végül vásárlóik közelsége, a környezet és a kiépített infrastruktúra döntött az oroszlányi beruházás mellett.
