BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Japán festékgyár épül Oroszlányban

2006. június 15. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megkezdte 1,5 milliárd forintból megvalósuló, 50 embert foglalkoztató oroszlányi festékgyárának építését a japán Musashi – írta az MTI-Eco. Mivel a tokiói központú cég termékeit Európában több mobiltelefont és szórakoztatóelektronikai cikket gyártó vállalat is felhasználja gyártmányai színezésére, a vállalatvezetés úgy döntött, hogy beruház a térségben – mondta Lazók Zoltán, a beruházásnak helyet adó ipari parkot fejlesztő cég vezérigazgatója. A befektetők korábban több ipari parkot is felkerestek, s végül vásárlóik közelsége, a környezet és a kiépített infrastruktúra döntött az oroszlányi beruházás mellett.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet