BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Terítéken volt az extranet

2006. április 19. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Országos Területfejlesztési Hivatal Pályázati Információs Központja (PIK), az Európai Bizottság regionális politikai főigazgatósága és a Közösségi támogatási keret irányító hatóság kétnapos nemzetközi konferenciát szervezett A hálózatépítés „networking” szerepe a strukturális alapok kommunikációjában címmel, március 30–31-én. Az eseményre a strukturális alapok intézményi szereplői, társadalmi partnerek, hazai és nemzetközi kommunikációs szakemberek látogattak el, hogy megvitassák az ügyfél-tájékoztatás és az intézményi hálózatépítés szerepét a Nemzeti Fejlesztési Terv I. végrehajtásában, valamint hogy egységes alapelveket és eljárásrendet alakítsanak ki a 2007–13-as időszak intézményi kommunikációjában. A konferenciát Serényi János, a Reklám Világszövetség Magyar Tagozatának alelnöke nyitotta meg.
Az európai uniós projektek kommunikációjának célkitűzéseit és feladatait bemutató előadások között Barbara Piotrowska, a regionális politikai főigazgatóság szakértője részletesen bemutatta az új programozási időszak korszerű tájékoztatási és nyilvánossági követelményeinek változásait. A konferencián bemutatták a PIK által kifejlesztett belső kommunikációs rendszert, az extranetet, amelynek működési tapasztalatairól, a strukturális alapok intézményrendszeri kommunikációjában játszott szerepéről és jövőbeni fejlesztési irányairól munkacsoporti üléseken folytak egyeztetések.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet