BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy évvel meghosszabbították Szombathy Pál mandátumát a Magyar Hírlapnál

2006. április 11. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Hírlap többségi tulajdonosai – miután a lap helyzetét és céljait áttekintve megállapodtak a közös jövőről a napilap főszerkesztőjével és kisebbségi tulajdonosával – egy évvel, 2007 áprilisáig meghosszabbították Szombathy Pál főszerkesztő mandátumát. Szombathy Pál március 20-án azt MTI-nek nyilatkozva elismerte, hogy nézeteltérése volt Széles Gábor fő tulajdonossal a Magyar Hírlap aznapi címlapja kapcsán, de a vita elcsitult. (A hírek szerint Széles Gábor kifogásolta a március 20-ai címlapfotót, amelyen Orbán Viktor és Mikola István volt látható a Fidesz kongresszusán, egymás szemébe nézve.) Akkor a főszerkesztő menesztéséről szóló információk terjedtek sajtókörökben.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet