BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyírbátorban fejleszt a Coloplast

2006. április 6. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egészségügyieszköz-gyárat épít Nyírbátorban a dán Coloplast – jelentette be tegnap sajtótájékoztatón John R. Nielsen, a cég nemzetközi termelési alelnöke. A Coloplast, amely az európai egészségügyieszköz-piacon forgalmazott termékekből 27, míg az amerikaiból 10 százalékos arányban részesedik, már meg is állapodott a beruházásról a magyar kormánnyal – írja az MTI-Eco. A sajtótájékoztatón jelen lévő Veres János pénzügyminiszter elmondta: a dán cég, amelynek Tatabányán már van egy 800 főt foglalkoztató, eredményesen működő gyára, a kormány 2003-tól alkalmazott befektetésösztönzési rendszerének keretében kap segítséget szabolcsi befektetése megvalósításához.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet