Végelszámolással megszüntetik a csaknem 40 éves védjegyet 1991 óta működtető Kiváló Áruk Fóruma Titkársága Kft.-t, miután a tulajdonosok nem kívánják tovább finanszírozni a minőségtanúsítást – írja a HVG. A Kiváló Áruk Fóruma védjegyet egykor több száz termék viselte, fénye azonban mára megkopott, az elmúlt években már csak néhány tucat gyártó pályázott az elismerésre. A működési költségeket így a fenntartók állták, vagyis az alapító Országos Piackutató Intézet utódszervezete, a Marketing Centrum Országos Piackutató Rt., illetve az intézet egykori munkatársa, Fixler László cége, a Qualiforum Kft.
