„Azért nincs a magyar labdarúgásban az asztal alatt pénz, mert már az asztalt is ellopták” – mondta tegnapi sajtótájékoztatóján Bodnár György, a hazai labdarúgó-mérkőzések kapcsán hírnevet szerzett üzletember. Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó Liga (MLL) elnöke például szerinte olyan pénzeket mozgatott, s úgy, ahogy azt nem lett volna szabad. Bodnár a rendelkezésére álló dokumentumok alapján azt hangoztatta, hogy a Profi Liga Kft. (amelynek ugyancsak Kisteleki az elnöke) a 2001-ben még az MFB által jegyzett 3,1 milliárd forint értékű kötvény terhére szabálytalan módon utalt át tavaly 134 millió forintot a MLL számlájára. Az üzletember éppen ezért úgy véli: Kisteleki nem lehet a MLSZ elnöke, holott tegnap délután az MLSZ-hez beérkező jelölések alapján hárman kapták meg a szükséges szavazatot: Genzwein Ferenc és Pellady Ferenc mellett Kisteleki István, s így már bizonyos, hogy közülük kerül ki a szervezet első embere.
