BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tesco lesz a Domus-áruházakból?

2006. február 6. hétfő, 18:40

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hőnyi Gyula
Úgy tudjuk, hamarosan Tesco-áruházakká válhatnak a Domus Rt. üzletei, amennyiben a hipermarketláncnak sikerül megegyeznie a bútoripari vállalattal. A tárgyalások tényét a Tesco-Globál Áruházak Zrt.-nél is megerősítették, ám az „ügyletről” nem kívántak részleteket elárulni. Úgy tudjuk, nem az áruházak megvásárlásáról, hanem bérletéről van szó, és az egyeztetések már a végső szakaszban járnak. Ráadásul a Domus üzletei igencsak értékesek a brit hátterű hipermarketlánc számára, mivel azok döntő többsége a belvárosokban található, ahová a Tesco éppen most igyekszik „bejutni”. Az nem tisztázott, hogy a kereskedelmi láncnak minden Domus-üzletre szüksége lenne-e vagy sem. A lakberendezési áruházlánc többségi tulajdonosa több mint 57 százalékkal a Fotex-csoport.
Részletek a 4. oldalon

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet