Hosszas huzavona után Kőbányán elindultak a vásárváros területén már jó ideje tervezett fejlesztések. Barabás János, a Hungexpo Rt. vezérigazgatója elmondta, hogy legfeljebb négy év alatt körülbelül 5 milliárd forint értékű beruházást hajtanak végre – írja az MTI-Eco. A fejlesztéshez kapcsolódó bontási munkálatok már elindultak, az építkezések pedig várhatóan ez év második felében kezdődnek. A társaság többségi tulajdonosa, a francia GL Events eredetileg megszerzett 77 százalékos részesedését immár 95 százalékra növelte, mivel sikerült megvásárolnia a kőbányai önkormányzat tulajdonhányadát. A fennmaradó 5 százalék Hungexpo-részvény dolgozói tulajdonban van.
