BUX 139018.07 -0,34 %
OTP 44890 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vitték az autópálya-matricát, mint a cukrot

2006. január 30. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Állami Autópálya-kezelő ZRt. az idén januárban 16 százalékkal több éves matricát értékesített, mint 2005 első hónapjában – közölte a társaság. Az idén 95 ezer matricát adtak el, míg egy évvel korábban 80 ezer szelvényt értékesítettek, a legtöbb matricát a D1-es, illetve a D2-es kategóriájú gépjárművekre adták el. A forgalom mind a négy kategóriában az első héten volt a legmagasabb. A D1-es kategóriában mintegy 30 százalékkal, a D2-es járműosztályban 57 százalékkal haladta meg a második és több mint 50 százalékkal a harmadik hetit. A társaság közleményében figyelmeztet arra, hogy január 31-én lejárnak a 2005-ös éves autópálya-matricák, a 2006-os vignetták 2007. január 31-éig érvényesek.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet