BUX 138494.40 -0,72 %
OTP 44670 -0,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lopják a UPC berendezéseit

2006. január 18. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A UPC nehezen tudja pótolni az utóbbi napokban tömegesen ellopott jelerősítő berendezéseket, így kimaradások lehetnek a kábeltelevíziós, illetve az internet- és telefonszolgáltatásban is - közölte a társaság. Budapesten több szolgáltatási területen, számos kerületben az utóbbi napokban több mint 50 darab, kizárólag kábeltelevíziós szolgáltatásokhoz felhasználható hálózati berendezést szereltek ki és loptak el a szolgáltató zárt szekrényeiből. A UPC már megtette a rendőrségi feljelentéseket és a szükséges intézkedéseket, s egyúttal kéri fővárosi előfizetőit, ha gyanúsan viselkedő szerelőket, a zárt műszaki szekrényeket feltörő idegeneket látnak lakóépületükben, azt haladéktalanul jelentsék.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet