A Magyar Labdarúgó Liga elnökét, Kisteleki Istvánt arra kérték fel az amatőr futball képviselői, hogy kezdjen tárgyalásokat Csányi Sándorral. Az OTP elnök-vezérigazgatóját arra szeretnék rávenni, hogy jelöltesse magát a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnökének. Az amatőr futball képviselői lajosmizsei tanácskozásának szervezője, Orell Zsolt, a Bács-Kiskun megyei szövetség elnöke az MTI-nek elmondta: arról is határoztak, hogy amennyiben vállalja a jelölést, egységesen Csányi Sándor MLSZ-elnöki kandidálását támogatják. A választásra várhatóan februárban kerül sor.
