BUX 139170.85 -0,23 %
OTP 44950 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csányi Sándort szeretnék a futballszövetség élére

2006. január 16. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Labdarúgó Liga elnökét, Kisteleki Istvánt arra kérték fel az amatőr futball képviselői, hogy kezdjen tárgyalásokat Csányi Sándorral. Az OTP elnök-vezérigazgatóját arra szeretnék rávenni, hogy jelöltesse magát a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnökének. Az amatőr futball képviselői lajosmizsei tanácskozásának szervezője, Orell Zsolt, a Bács-Kiskun megyei szövetség elnöke az MTI-nek elmondta: arról is határoztak, hogy amennyiben vállalja a jelölést, egységesen Csányi Sándor MLSZ-elnöki kandidálását támogatják. A választásra várhatóan februárban kerül sor.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet