Ma, azaz december 22-én távozik posztjáról Hárskuti János, a Budapest Airport vezérigazgatója – jelentette be a társaság. A cégvezető 2003 nyarától töltötte be posztját, feladata az volt, hogy felkészítse a társaságot a sikeres magánosításra. Miután a privatizáció lezárult, Hárskuti mandátuma is lejárt. A Budapest Airport közleménye kiemeli, hogy a szakember vezetése alatt kiemelkedően nőtt a cég árbevétele és jövedelmezősége, tavaly a költségvetésnek rekordösszegű osztalékot fizetett. Saját erőből megkezdődtek a forgalombővülés miatt szükségessé vált, régóta esedékes fejlesztések, és üzembe állt a Ferihegyi repülőtér 1–es terminálja.
