BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tegnap is nyílt egy Tesco

2005. december 19. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Tesco áruházlánc tegnap adta át legújabb egységét – írja a NAPI Online az MTI-Ecóra hivatkozva. A kis alapterületű egységek közé tartozó, ezer négyzetméteres, 70 férőhelyes parkolóval rendelkező tatabányai üzletben 25 fő kapott munkát. A Tesco saját közlése szerint a cég 53 magyarországi üzletében 17 ezer munkavállalót alkalmaz és hetente csaknem kétmillió vásárlót szolgál ki. Az áruházlánc az idén 15–17 új boltot nyitott, 2003-ban 7, tavaly pedig 9 új áruházat adott át. A Tesco emellett 24 saját benzinkutat működtet. A cég legutóbb két héttel ezelőtt nyitott új boltokat: a 10 ezer négyzetméteres csepeli egységben 400, a tizedekkora veszprémi boltban pedig 25 dolgozót foglalkoztat.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet