BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyíregyházán fejleszt a Carmo Kft.

2005. december 13. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Csaknem 600 millió forint befektetéssel bővíti járműipari tevékenységét a nyíregyházi Carmo Kft. – közölte Nyitrai Gábor, a vállalkozás egyik tulajdonosa kedden sajtótájékoztatón. Az MTI-Eco írása szerint miután az európai uniós szabályok miatt a kizárólagos importőri jogok már nem akadályozzák, a társaság egy újabb személygépkocsi-márka értékesítésével és javításával bővíti tevékenységét. A 3500 négyzetméteres üzemcsarnokban pénteken indul a munka, húsz fővel bővítik az alkalmazotti létszámot, az idei ötmilliárd forintnyi árbevétel pedig a tervek szerint jövőre megduplázódik.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet