Csaknem 600 millió forint befektetéssel bővíti járműipari tevékenységét a nyíregyházi Carmo Kft. – közölte Nyitrai Gábor, a vállalkozás egyik tulajdonosa kedden sajtótájékoztatón. Az MTI-Eco írása szerint miután az európai uniós szabályok miatt a kizárólagos importőri jogok már nem akadályozzák, a társaság egy újabb személygépkocsi-márka értékesítésével és javításával bővíti tevékenységét. A 3500 négyzetméteres üzemcsarnokban pénteken indul a munka, húsz fővel bővítik az alkalmazotti létszámot, az idei ötmilliárd forintnyi árbevétel pedig a tervek szerint jövőre megduplázódik.
