A Ferencváros labdarúgócsapatát működtető gazdasági társaság az év végéig ismét haladékot kapott az OTP-től annak a 238 millió forintos hitelnek a visszafizetésére, amelyre még a nyáron vettek föl. A külső forrásra azért volt szükség, mert különben a liga nem engedte volna indulni az élvonalbeli bajnokságban a klubot. A kölcsönt eredetileg október végéig kellett volna visszafizetni, de akkor a hitelintézet egy hónap haladékot adott, amit most újabb egy hónappal megtoldott – írta az fn.hu. A Ferencváros az Üllői úti 6 plusz 2 hektáros terület vagyonkezelői jogának 49 évre szóló értékesítéséből kívánja visszafizetni a hitelt.
