Demján Sándor, a TriGránit Fejlesztési Rt. elnöke és legnagyobb tulajdonosa tegnap vette át Pozsonyban a Szlovák Kereskedelmi- és Iparkamara Arany Medál díját – derül ki a társaság közleményéből. Legmagasabb rangú kitüntetésével a szervezet az üzletembernek a gazdaság és a kereskedelem fejlesztésében szerzett érdemeit ismerte el.
