BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem kell fizetnie a Molnak

2005. november 20. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A szlovák Legfelsőbb Bíróság (LB) megsemmisítette a pozsonyi pénzpiaci felügyelet (UFT) azon határozatát, amely szerint a Mol Rt.-nek 10 millió koronás büntetést kell fizetnie. Az LB ugyanis úgy ítélte meg – írta a Népszabadság –, hogy a Slovnaft olajcégben 98,4 százalékos tulajdonnal bíró magyar olajtársaság a kisrészvényeseknek tett árajánlatában betartotta a szlovákiai törvényeket, és így nem is marasztalható el.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet