Megbízható forrásokra hivatkozva a Népszava arról számolt be, hogy a Magyar Telekom (MT) Rt. ma közleményben bejelenti, Sugár András azonnali hatállyal távozik a T-Mobile éléről. A lap szerint a vezérigazgatói tisztet átmenetileg a Magyar Telekom elnök-vezérigazgatója, Straub Elek tölti be. Az ügy hátterében szakmai körök szerint az húzódhat meg, hogy az MT-nek egyre erősebb a szándéka: a csoporthoz tartozó, de egyébként jogilag független vállalatokat saját érdekkörébe vonja.
