BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sugár–Straub-csere a T-Mobile-nál

2005. szeptember 4. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megbízható forrásokra hivatkozva a Népszava arról számolt be, hogy a Magyar Telekom (MT) Rt. ma közleményben bejelenti, Sugár András azonnali hatállyal távozik a T-Mobile éléről. A lap szerint a vezérigazgatói tisztet átmenetileg a Magyar Telekom elnök-vezérigazgatója, Straub Elek tölti be. Az ügy hátterében szakmai körök szerint az húzódhat meg, hogy az MT-nek egyre erősebb a szándéka: a csoporthoz tartozó, de egyébként jogilag független vállalatokat saját érdekkörébe vonja.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet