BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Automata metrót vesz a főváros

2005. június 19. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A 4-es metró vonalára 15 egy légterű metrószerelvény, valamint a kettes metró elöregedett kocsijait kiváltó 22 szerelvény beszerzésére írt ki pályázatot a főváros. A metrókocsik automata vezérlésűek – írja a fn.hu. A felhívásban opcióként szerepel még a 4-es metró vonalára további 7 szerelvény beszerzése. A kiírásba több biztosítékot is beépítettek. Szigorú környezetvédelmi és minőségbiztosítási követelményeknek kell megfelelnie a gyártónak. A pályázónak legalább 100 millió eurós átlagos éves árbevételt, valamint 40 millió eurós vonatszerelvény-eladásából származó bevételt kell bizonyítania az elmúlt három évre vonatkozóan. Az ajánlati ár a legkomolyabb bírálati szempont lesz.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet