A Multireklám – tervezett elvárásait meghaladóan – 18 százalékkal növelte árbevételét. A legnagyobb magyar köztéri médiavállalkozás 2004 első negyedévében elért 819 millió forintos árbevételét 2005-re 990 millió forintra növelte, eddig ez a legnagyobb forgalma az adott tárgyidőszakban – derül ki a társaság közleményéből. A cég bevételének döntő részét továbbra is az óriásplakát-felületek értékesítése adja, de jelentős eredményeket ért el a „citylight” és egyéb eszközei piacán is. A Multireklám piaci részesedése a köztéri médiapiacon továbbra is 30 százalék körüli.
