BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szingapúri megbízást nyert az Alstom

2005. április 26. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Alstom-csoport a közelmúltban nyerte el a Keppel Merlimau Cogen Pte Ltd. 170 millió euró összegű erőmű-építési megbízását Szingapúrban. Az 500 megawatt teljesítményű, kettős tüzelőanyag-bázisú (gáz és olaj), kombinált ciklusú erőműhöz az Alstom Power Hungária Rt. két részegység gyártásával járul hozzá. Így Budapesten készül el a több mint 200 tonnás kondenzátor, valamint a kis nyomású előmelegítő, amelynek értéke csaknem 180 millió forint. A berendezések a tervek szerint idén novemberben elkészülnek, és ezután tengeri úton jutnak el Szingapúrba.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet