BUX 137836.65 -1,19 %
OTP 44370 -1,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevesebb az elégedett földgázfogyasztó (Kimaradt!)

2005. február 14. hétfő, 16:03

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Energia Hivatal (MEH) szerint összességében valamelyest romlott a földgáz fogyasztók elégedettsége tavaly - derült ki a hivatal közleményéből. A MEH felmérése során 7780 háztartási és 2320 nem háztartási fogyasztót kérdeztek meg a vizsgálatot végzők, s az elosztói tevékenység keretében két fő területre fókuszáltak: a szolgáltatásminőség és a kapcsolattartás. A közüzemi szolgáltatás területén pedig a számlázás, az ügyfélszolgálat és a szolgáltatói kommunikáció, és tájékoztatás vizsgálata volt a cél.
A közüzemi szolgáltatás területén a legnagyobb problémát a korábbi évekhez hasonlóan a panaszok ügyintézése jelentette: ugyanis több mint 20 pont különbség volt a fontosság és az elégedettség között a 100 fokú skálán, az elégedettség rovására. Emellett a számlázással kapcsolatos gondok mindkét fogyasztói kategóriában jelen vannak.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet