BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leállították a paksi hármas blokkot is

2004. december 21. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Villamos Művek Rt.-vel és a Magyar Villamosenergia-ipari Rendszerirányító Rt.-vel egyeztetve üzem közbeni karbantartásra tegnap leállították a paksi hármas blokkot is – áll a Paksi Atomerőmű Rt. közleményében. A gyakorlatnak megfelelően a karbantartás végrehajtása után a blokk néhány nap múlva újraindul. Az atomerőmű kettes blokkján szintén a napokban kezdték meg a főjavítási munkálatokat.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet