BUX 139068.60 1,05 %
OTP 44690 1,61 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Százhúszmilliót kaptak a CIB-vezérek

2004. december 20. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A CIB Bank vezérigazgatói az ingyenes dolgozói részvényjuttatási program keretében fejenként mintegy 60 millió forint értékű részvényt jegyeztek le – tájékoztatott a Magyar Tőkepiacban a hitelintézet. A CIB Farkas Ádám és Karvalits Ferenc társ-vezérigazgatóknak egyenként 59 483 darab, ezer forint névértékű részvényt értékesített, Wéber Andrea 13 295 darab papírt jegyzett.

Vigh Zsolt György
Vigh Zsolt György

Ez is érdekelhet