BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Főjavítás kezdődött a paksi kettes blokkban

2004. december 19. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A hét végén kezdődött meg a paksi atomerőmű kettes blokkján a tervezett nagyjavítás – áll a Paksi Atomerőmű Rt. közleményében. A karbantartási munkák általában 60 napig tartanak, ám a mostani karbantartás több időt vesz igénybe, ugyanis az üzemanyag mozgatásához a szakemberek olyan műszaki megoldást dolgoztak ki, amely szükségtelenné teszi a sérült üzemanyagtartályokat tartalmazó egyes számú akna használatát. A kettes blokk a tervek szerint jövő év áprilisában indul újra.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet