BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint elmeszelték az Elektro Computert

2004. október 27. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) a fogyasztók megtévesztése miatt kétmillió forintra bírságolta az Elektro Computer Rt.-t. A GVH azért marasztalta el a céget, mert annak reklámújságjaiban a márkás és a „no name” termékek fotói, a rájuk vonatkozó, akciót jelző feliratok, valamint a feltüntetett árak nem különültek el egymástól. A hirdetésből a vásárlók arra a következtetésre juthattak, hogy a márkás termékek olcsóbban kaphatók. A versenyhivatal a bírság kiszabásakor azt is figyelembe vette, hogy az Elektro Computer ellen már korábban is hozott elmarasztaló határozatot.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet